ГлавнаяО компании


ТОК Електронікс


Знайомство з компанією краще починати з асортименту поставок. Сьогодні бізнес компанії «ТОК Електронікс» працює у двох основних напрямках:

Поставки за каталогом DISTRELEC/Elfa Distrelec на території України

Ми пропонуємо вам більш ніж 500 000 найменувань активних та пасивних компонентів, запобіжників, кабелю, радіаторів, роз’ємів, конденсаторів, електромеханіки, перемикачів, реле, корпусів, джерел живлення, вимірювального інструменту та паяльного обладнання зі складу у Нідерландах. За своїми обсягами ELFA DISTRELEC один з провідних постачальників в Європі.

Поставки компонентів спеціального призначення для силової електроніки та автоматизації

Пропонуємо спеціальні напівпровідники, модулі IGBT та MOSFET, діоди, тирістори, резистори, конденсатори та ультраконденсатори, радіатори, охолоджувачі та вентилятори, запобіжники для силової електроніки, високовольтні та швидкодіючі, спеціальні роз’єми, кабелі та джерела живлення. Прямі зв’язки компанії з заводами – виробниками у Європі дають нам можливість пропонувати виготовлені по специфікації замовника комплектуючі.


Увага!

Неважливо, знайшли Ви потрібну Вам позицію чи ні, у будь якому разі, надсилайте нам будь ласка прямий запит на адресу office@west-l.com

Мінімальний об’єм замовлення – від 1 шт.


about_724x256_4.jpg
    

В Європі та Україні бренд DISTRELEC відомий як постачальник великого асортименту електронних компонентів, систем автоматизації, електротехніки, вимірювальних приладів, інструментів та обладнання. З весни 2008 року ELFA входить до складу крупного швейцарського промислового концерну Daetwyler, одним з напрямків діяльності якого є продаж промислової електроніки та систем автоматизації в різних європейських регіонах.

Наші клієнти – це великі підприємства, малі та середні виробники, конструкторські бюро, приватні підприємці та фізичні особи. У складі команди «ТОК Електонікс» є інженер технічної підтримки, тому наші клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу при замовленні продукції. А спеціалісти відділу продаж завжди готові обговорити особливості та строки поставок, а також запропонувати конкурентні ціни на весь асортимент каталогу.

Электронная почта: office@west-l.com