ГлавнаяО компании

О компании ТОК ЭлектрониксЗнайомство з компанією краще починати з асортименту поставок. Сьогодні бізнес компанії «ТОК Електронікс» працює у двох основних напрямках:

Поставки по каталогу ELFA DISTRELEC на території України

Ми пропонуємо вам більш ніж 120000 найменувань активних та пасивних компонентів, запобіжників, кабелю, радіаторів, роз’ємів, конденсаторів, електромеханіки, перемикачів, реле, корпусів, джерел живлення, вимірювального інструменту та паяльного обладнання зі складу у Стокгольмі. За своїми обсягами ELFA DISTRELEC один з провідних постачальників в Європі. Унікальність пропозиції полягає як у широкому асортименті комплектуючих від одного постачальника, так і у неймовірній легкості оформлення замовлення – потрібно лише знати номер продукції по каталогу

Поставки компонентів спеціального призначення для силової електроніки та автоматизації

Пропонуємо спеціальні напівпровідники, модулі IGBT та MOSFET, діоди, тирістори, резистори, конденсатори та ультраконденсатори, радіатори, охолоджувачі та вентилятори, запобіжники для силової електроніки, високовольтні та швидкодіючі, спеціальні роз’єми, кабелі та джерела живлення. Прямі зв’язки компанії з заводами – вирбниками у Європі дають нам можливість пропонувати виготовлені по специфікації замовника комплектуючі.

Увага!

Більш ніж 120000 одиниць товару з нашого каталогу є унікальними, і на сьогоднішній день в Україні немає іншого альтернативного постачальника.Тому до нас звертаються в ситуації « не можу ніде знайти». Ми завжди спробуємо вам допомогти!
    

ТОВ «ТОК Електронікс» тісно пов’язана з брендом ELFA і є його офіційним дистриб’ютором.


about_724x256_4.jpg
    
В Європі та Україні  бренд ELFA відомий як постачальник по каталогу величезного асортименту електронних компонентів, систем автоматизації, електротехніки, вимірювальних приладів, інструментів та обладнання. З весни 2008 року ELFA входить до складу крупного швейцарського промислового концерну Daetwyler. Одним з напрямків діяльності якого є продаж по каталогам промислової електроніки та систем автоматизації в різних європейських регіонах під різними товарними знаками: в Центральній Європі під маркою DISTRELEC, в Північній та, частково, Східній Європі – ELFA. У поточному році на території  України відбудеться поступова заміна назви бренду ELFA на ELFA DISTRELEC.

Наші клієнти – це великі підприємства, малі та середні виробники, конструкторські бюро. До нас звертаються, коли потрібна гарантовано висока якість товару, мінімальні строки постачання та можливість замовлення будь-якої кількості товару. Широкий асортимент товару дозволяє нам працювати з різними вимогами замовника. У складі команди ДП «ТОК Електонікс» є інженер технічної підтримки, тому наші клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу при замовленні продукції. А спеціалісти відділу продаж завжди готові обговорити особливості та строки поставок, а також запропонувати конкурентні ціни на весь асортимент каталогу. Краще один раз побачити, сто разів почути,або прочитати.

Звертайтесь до офісу «ТОК Електронікс» і плюси нашого бізнесу стануть плюсами для вашої роботи та іміджу.

Электронная почта: office@west-l.com